• head_banner

Fibra Optic Transceivers

  • 10KM 100G QSFP28

    10KM 100G QSFP28

     

    HUA-QS1H-3110D parallela 100Gb/s Quad parva forma factoris Pluggabilis (QSFP28) moduli optici.Densitatem portum augeri ac peculi ratio totalis sumptus praebet.Modulus opticus plenus-duplex QSFP28 offert 4 independens canales transmittunt et recipiunt, quilibet capax 25Gb/s operationis pro universitate data rate 100Gb/s super 10km fibrarum unius modi.

  • 10KM 40G QSFP+ Optical Module

    10KM 40G QSFP+ Optical Module

    TheQSFP+ transceiver modules are designed for use in 40 Gigabit per second links over multimode fiber.Obsequium sunt cum QSFP+MSA et IEEE 802.3ba 40GBASE-SR4. Transceptoris pars optica transceiver incorporat a 4-canali VCSEL (Verticalis Cavity Surface Emittens Laser) ordinata, a 4-canali input quiddam et laser agitator, imperium et bias impedit.Receptoris optici portio transceiver incorporat 4-canale PIN photodiodum ordinata, a 4-canali TIA ordinata, a 4 canalis quiddam output, caudices moderandi.

     

     

     

  • 80KM 100G QSFP28

    80KM 100G QSFP28

    HUAQ100Zad 80km applicationes communicationis optical destinatur.Modulus hic continens 4- laneum transmissum opticum, receptaculum opticum 4-lane et administrationis moduli clausus inclusis 2 filum serial inter faciem.Signa optica multiplicantur in fibra unius modi per vexillum industriae LC iungentis.Truncus tabula in Figura I ostenditur.

     

     

     

  • 100M 40G QSFP+ Optical Module

    100M 40G QSFP+ Optical Module

    TheQSFP+ transceiver modules are designed for use in 40 Gigabit per second links over multimode fiber.Obsequium sunt cum QSFP+MSA et IEEE 802.3ba 40GBASE-SR4. Transceptoris pars optica transceiver incorporat a 4-canali VCSEL (Verticalis Cavity Surface Emittens Laser) ordinata, a 4-canali input quiddam et laser agitator, imperium et bias impedit.Receptoris optici portio transceiver incorporat 4-canale PIN photodiodum ordinata, a 4-canali TIA ordinata, a 4 canalis quiddam output, caudices moderandi.

     

     

     

  • 40KM 40G QSFP Optical Module

    40KM 40G QSFP Module Optical

     

    TheHUAQ40Eest transceiver moduli ad 40Km applicationes communicationis opticas disposito.Consilium obsequens 40GBASE-ER4 ex signo IEEE P802.3ba.Modulus 4 inputs canales (ch) de 10Gb/s datarum electricae ad 4 CWDM significationum opticorum convertit, et eas multiplicat in unum alveum pro 40Gb/s transmissione optica.Reverse, in parte accipientis, modulus optically multiplices facit 40Gb/s initus in canales 4 CWDM significationum, et eas ad 4 canalem output data electrica convertit.

    Medii aequalitates canalium 4 CWDM sunt 1271, 1291, 1311 et 1331 um ut membra CWDM necem craticulae definitae in ITU-T G694.2.Duplex LC connexum continet pro interface optico et 38-clavum connexum pro interface electrico.Ad extenuandum dispersionem opticam in systemate botum longo, fibra unius modi (SMF) in hoc modulo applicanda est.

    Productum designatum cum factore forma, connexione optical/electrica et diagnostico digitali secundum QSFP Multi-Source Agreement (MSA).Ordinatum est ad acerbissimas condiciones externas operantis inter caliditatem, humiditatem et EMIinterferentiam occurrere.

    Modulus ab una +3.3V copiae potentiae et LVCMOS/LVTTL global ditionis signa operatur sicut Module Praesens, Reset, Interrupte et Low Potestatis Modus cum modulis praesto sunt.Filum 2-filum serial interfacium praesto est mittere et recipere signa incomplicata moderandi et ad informationes digitales diagnostica obtinendas.Singuli canales dirigi possunt et insueta canales ob maximum consilium flexibilitatem claudi possunt.

     

    Productum hoc productum 4-alvei 10Gb/s electricae initus in CWDM significationibus opticis (lucis), per impulsum 4-necem distributum videre Laser (DFB) vertit.Lux a MUX partibus quasi 40Gb/s data coniungitur, e transmittente modulo e SMF propagatur.Acceptor modulus 40Gb/s CWDM significationibus opticis initus accipit, et eum in 4 singulos 10Gb/s canales de-multiplexas cum diversis necem habet.Uterque lumen essesum colligitur per avalanche photodiode discretum (APD), et deinde ut notitia electrica emissa post amplificata primum per TIA, deinde per amplificatorem cursorem.

     

    TheHUAQ40Eordinatur cum factore forma, connexione optica/electrica et interface digitali diagnostica secundum QSFP Multi-Source Agreement (MSA).Ordinatum est ad acerbissimas condiciones externas operantis inter temperaturam, humiditatem et impedimentum Tactae occurrere.Modulus praebet altissimam functionem et integrationem plumarum, accessibilis per duos filum Vide interface.

     

     

     

  • 10G XFP BIDI Optical Module

    10G XFP BIDI Module Optical


    HUANET'SHUA-XP1596-ZR, L Formae parvae factoris 10Gb/s (XFP) transceivers obsequuntur currenti XFP Multi-Fontis Consensio (MSA) Specification.Verae sunt multi-protocolli transceiveri obtemperantes 100km SONETIS OC-192 et SDH STM-64 per ITU-T G.959.1, necnon 10GBASE-ZR/ZW 80km 10-Gigabit Ethernet, 10-Gigabit Fiber Channel, et omnia affinis ITU-T G.709 FEC (OTN) data rates.Funera diagnostica digitales sunt in promptu per filum 2-filum interfaciendi, sicut in XFP MSA specificata.

     

  • 10G XFP CWDM Optical Module

    10G XFP CWDM Optical Module

    HUANET HUAXCxx1XL-CDH1Transceiver est excellentem necem exhibet stabilitatem, sumptus efficens moduli.Disposita est 10G CWDM SDH, 10GBASE-ZR/ZW et 10G Fiber- Channel applicationes.Transceptor e duabus sectionibus constat: Transfusor sectionem EML laser refrigeratam incorporat.Et recipiens sectio constat ex photodiode APD cum TIA integrato.Omnes moduli classis satisfaciunt i laser salus requisita.Transceptoris CWDM XFP praebet auctum vigilantiam interfaciem, quae permittit accessum reale temporis ad parametris fabricandi operantem ut temperatura transceptiva, laser bias vena, potestas optica transmissa, potentia optica recepta et transceptivus copia voltage.

     

  • 10G XFP DWDM

    10G XFP DWDM

     

    HUANET HUAXDxx1XL-CD80 est DWDM XFP Transceptor ostendit stabilitatem optimam necem, operationem in alveo 100GHz sustinens, moduli efficax sumptus.Disposita est 10G DWDM SDH, 10GBASE-ZR et 10G applicationum fibre- Channel.Transceiver duabus constat sectionibus: Transfusor sectionem frigidam EML laser incorporat.Et recipiens sectio constat ex photodiode APD cum TIA integrato.Omnes moduli satisfaciunt classi laser salus requisita. DWDM XFP transceiver praebet auctum vigilantia interface, quae permittit accessum reali temporis ad parametri fabrica operantis ut temperatura transceiver, laser bias currentis, potentia optica transmissa, potentia optica recepta et copia transceptiva intentionis.

     

     

     

     

  • 10G XFP Dual Fiber Optical Module

    10G XFP Dual Fiber Optical Module

    HUANET'SHUA-XP1596-ZR, L Formae parvae factoris 10Gb/s (XFP) transceivers obsequuntur currenti XFP Multi-Fontis Consensio (MSA) Specification.Verae sunt multi-protocolli transceiveri obtemperantes 100km SONETIS OC-192 et SDH STM-64 per ITU-T G.959.1, necnon 10GBASE-ZR/ZW 80km 10-Gigabit Ethernet, 10-Gigabit Fiber Channel, et omnia affinis ITU-T G.709 FEC (OTN) data rates.Funera diagnostica digitales sunt in promptu per filum 2-filum interfaciendi, sicut in XFP MSA specificata.

     

     

     

  • 10G SFP+ BIDI

    10G SFP+ BIDI

    HUA-NET SFP+ZR Transceiver destinatur pro 8.5G/10G Fibre- Channel et 10GBE applicationes.

    Transceiver duabus constat sectionibus: Transfusor sectionem frigidam EML laser incorporat.Et recipiens sectio constat ex photodiode APD cum TIA integrato.Omnes moduli classis satisfaciunt i laser salus requisita.HUA-NET SFP+ZR functiones diagnostica digitales praesto sunt per filum 2-filum serialem interfaciei, de quibus in SFF-8472, quae permittit accessum realem temporis ad parametri operantis fabricam sicut temperatura transceptiva, laser bias currentis, potentia optica transmissa, accepit potentia optica et transceiver copia intentione.

     

     

     

     

  • 10G SFP+ CWDM Optical Module

    10G SFP+ CWDM Optical Module


    HUANET's HUACxx1XL-CDH1CWDM 10Gbps SFP+ transceiver ordinatur ad transmittere et recipiendas notitias opticas super fibra unius modi optica pro nexus longitudinis 100km.Transceptivus hic duabus sectionibus constat: Transfusor sectionem CWDM EML laser incorporat.Et recipiens sectio constat ex photodiode APD cum TIA integrato.Omnes moduli classis satisfaciunt i laser salus requisita.Funera diagnostica digitales sunt in promptu per filum 2-filum Vide interfaciem, de quibus in SFF-8472, quae accessum realem temporis ad parametri fabricandi operantem permittit, sicut temperatura transceptiva, laser bias vena, potestas optica transmissa, potestas optica recepta et copia transceptiva voltage. .

     

     

     

     

  • 10G SFP+ Dual Fiber Optical Module

    10G SFP+ Dual Fiber Optical Module

     

    HUA-NET SFP+ZR Transceiver destinatur pro 8.5G/10G Fibre- Channel et 10GBE applicationes.

    Transceiver duabus constat sectionibus: Transfusor sectionem frigidam EML laser incorporat.Et recipiens sectio constat ex photodiode APD cum TIA integrato.Omnes moduli classis satisfaciunt i laser salus requisita.HUA-NET SFP+ZR functiones diagnostica digitales praesto sunt per filum 2-filum serialem interfaciei, de quibus in SFF-8472, quae permittit accessum realem temporis ad parametri operantis fabricam sicut temperatura transceptiva, laser bias currentis, potentia optica transmissa, accepit potentia optica et transceiver copia intentione.

     

     

12Next >>> Page 1 / 2