1GE xPON ONU cum iter itineris / cum Anatel Certification sponsio

Anatel No.:04266-19-12230

HZW-HG911(HGU) mini xPON ONT fabrica terminatio est, quae ad puram latitudinem accessus applicat. Mini-typus structuram compactam cum summa integratione designat et 1 GE(RJ45) interfaces praebere potest.Technologiam iacuit 2 Aer switch sustentat et facile est ad sustentationem et administrare. Potest applicari accessum ad FTTH/FTTP applicatione habitandi et negotiandi utentium. et technicis ordinationibus plene obtemperat ut ITU-T G.984.x ac technicam postulationem xPON
APPARATUS.

Interface Parameters

 

Classis B+
Receptator sensus: -28dBm
Necem: Tx 1310 um, Rx 1490 nm
Amni Data Rate: 2.488Gbps
Fluminis Data Rate: 1.244GpbsT
GPON: FSAN G.984.2 vexillum SC/PC unum modum fibra
Vinculum 28dB damnum et 20KM spatium cum 1:128

1*10/100/1000M auto-negatio
Plena Duplex / Dimidium Duplex
RJ45 Connect
Auto MDI/MDI-X
Transmissio distantia 100 Meter

Parametri fabrica

 

Dimensiones (L x W x H) 120mm x 100mm x 30mm Ratio virtutis copia 12 V DC, 0.5 A
Pondus De 240 g Virtus stabilis consummatio 2.5 W
Operating Temperature 0°C ad +50°C Maximum imperium consummatio 3 W
humiditas operating X% RH ad XC% RH (non-condensatione) Portus 1GE
Virtus nibh initus 100-240 V AC, 50/60 Hz Indicatores POTENTIA/PON/LOS/LAN

Product Function

 

Obsequium ITU - T G.984Standard accommodans GPON fluminis
Support ONU auto-inventum / Link deprehendatur / remotis upgrade software
Support SNand LOID + Password plures adnotatione methodi
Support portum VLAN configuratione
Support mac-electronica doctrina
Support port-based rate limitation and bandwidth control

Suscipe molestie lacus resistentia munus
Support igmp diaphanum / Adipiscing leo / ineundo modus
Suscipe remotis administratione configuratione
Support Dynamic Bandwidth Destinatio (DBA)
Suscipe tres tabulatum profectus munus
EMS procuratio network secundum SNMP opportuna ad victum
Suscipe imperium-off terrorem functionis, facilem quaestionem deprehensio link
Support portum fluxus imperium